Žádost o přijetí - Kraen Shan

Žádost o přijetí - Kraen Shan

Příspěvekod Kraen » pondělí 07 duben, 2014 15:38

Něco o vás: Jsem kluk, momentálně v zahraničí, konkrétně v Belgii. Studuji posledním rokem peďák (matika & chemie) a následujících 40 let plánuji strávit pokusy o zlepšení českého systému školství. Za Komenského! S hrami jsem začal jako malý už na Nintendu a starých kazetách, pokračoval jsem přes Playstation 1 až po 4, na kterých drtím především Final Fantasy, všechny díly. Když jsem dostal svůj první počítač, uchvátila mě samozřejmě RPG, protože být alespoň na chvíli hrdinou je supr. (: Taky mám rád strategie typu AoE, W3, SC II.

Má MMO kariéra začala v roce 2002 Final Fantasy XI. V roce 2003 jsem se dostal do US closed Bety WoW a v roce 2004 jsem hru začal hrát aktivně na serveru Thunderhorn, udkud jsem následně doešel na US server Sargeras, kde jsem se stal členem PvE guildy Midwinter, ve které jsem dodnes. Hrál jsem i další MMORPG jako například AoC, Rift, SW: TOR, ale žádné mě nechytlo tak, jako FF XI a WoW.

V současné době hraji okrajově WoW (progress SOO dokončen v řijnu 2013), FF XI (srdcovka) a FF XIV. Mojí prioritou je The Elder Scrolls Online.

Věk: 24

Jméno hlavní postavy: Kraen Shan
Class: Templar
Level: 50, Veteran rank 3

Máte nějaké alty (další postavy)? (jméno, class, level): Nemám

Máte pro svoji hlavní postavu vymyšlen nějaký příběh? Jestli jo, popište nám ho. (není povinné vyplnit)

Kraen je mladý muž, který se narodil Altmerskému otci a Bretonské ženě. Po matce mu zůstaly Bretonské rysy, nicméně vyrůstal v Summersetském Alinoru, kde získal povahové rysy vznešených elfů. Je arogantní, sebevědomý, ale zároveň často přeceňuje své schopnosti. Po několika letech na Alinorské univerzitě odjel Kraen studovat na ostrov Auridon do akademie College of Aldmeri propriety, kde se z něj po absolvování studií stal Altmerský rytíř.

Když Molag Bal napadl Tamriel a začala válka tří aliancí, byl Kraen povolán na hranice Valenwoodu a Cyrodiilu tak, jako většina Altmerských mladíků, aby pozvedl svou zbraň ve jménu Aldmeri Dominion a královny Ayrenn. Otec mu cestu zakázal, Kraen ale i tak odcestoval odhodlán zúčastnit se války a dokázat, že elfové jsou nadřazeni lidským rasám.

Co čekáte od gildy Vesper Umbris?

Přátelský kolektiv a guild chat bez nesmyslů. (: Bylo by hezké takovou gildu zase po čase nalézt. Jsem v několika mezinárodních gildách, se kterými plánuji uspokojovat své PvE a PvP choutky, do Vesper Umbris bych rád vstoupil hlavně kvůli česky mluvící komunitě, která snad bude chápat i mé RP naladění a nebude kazit immersion.

Jestli máte další dotazy, ptejte se přímo pod přihláškou.

Při registraci na stránky máte otázku, na jakém serveru hrajete GW 2 a SW TOR. Měl jsem problém s hledáním odpovědi na tuto otázku, mohlo by tam být něco více user-friendly? (: Díky.
Kraen

Re: Žádost o přijetí - Kraen Shan

Příspěvekod Sepha » pondělí 07 duben, 2014 18:17

Kraen píše:Při registraci na stránky máte otázku, na jakém serveru hrajete GW 2 a SW TOR. Měl jsem problém s hledáním odpovědi na tuto otázku, mohlo by tam být něco více user-friendly? (: Díky.

Mohlo a dokonce už i je. Na druhou stranu, prošel jsi a to taky něco ukazuje! ;)
Sepha
Administrátor

Příspěvekod Andrew » pondělí 07 duben, 2014 22:17

Ahoj.

Rádi tě mezi námi přivítáme. Jsme velká guilda, která je trochu rozprsknutá mezi více her a lidi se tu a tam trochu přelívají, takže se omlouváme, že to s tebou ještě nikdo neřešil. Sami pořádně nevíme kdo by v TESO měl nabírat nové členy :D Ale klidně tě naberu já, práva mi snad dali :) Ve hře tag @AndrewHanderson, tak si mě ta šoupni do přátel a jak mě uvidíš online napiš.

Jen dvě drobné upozornění. Prvně, nevíme jak dlouho v ESO budeme. Zatím nás tam nepřekonvertovalo moc a někteří ještě chodí hrát i jiné hry (raidovat TOR např.). Je možné, že to tam třeba za 2 - 3 měsíce zabalíme s tím, že se tam guilda prostě neuchytila. To ti píšu narovinu, abys pak nebyl překvapený nebo zklamaný. V létě by měl totiž vyjít WildStar, což bude pro spoustu členů asi silná konkurence. Ale kdo ví, třeba bude stát za prd nebo naopak zaujme i tebe a podíváš se tam s námi :) Druhá věc je, že chceš chat bez nesmyslů. Tak u nás se řeší na chatu jen nesmysly. Zpravidla to má co dočinění s hledáním vesmírné moudrosti a podobně duchapřítomných otázek. Občas se vedou i rozhovory, které určitě nejsou vhodné pro děti (tím myslím, že jsou to dost neotesané diskuse, ne že bys byl dítě :)). Zpravidla toho ale více napovídáme na Mumble než přímo ve hře. Na Mumble jsi samozřejmě vítán. Co se RP týče, určitě se budeme snažit nějaké rozběhnout (zatím k tomu ještě moc nebyly podmínky). Jak se to podaří se teprve uvidí, takže každý rper je vítaný :)

Celkově jsme banda dospělých lidí, kteří jsou spolu dlouho a rádi, jezdí se spolu pravidelně opít a hrát deskové hry na srazy, děláme si ze sebe srandu a máme různě blbé kecy a vtípky. Pokud jsem tě ještě nezvládl odradit, tak se ozvi ve hře jak jsem psal výše. Těšíme se ;)
Andrew

Příspěvekod Andrew » úterý 08 duben, 2014 0:55

Vyřešeno.
Andrew

Příspěvekod Kraen » úterý 08 duben, 2014 6:52

Díky za milé uvítání. (:
Kraen

Příspěvekod Haf » úterý 08 duben, 2014 8:44

Vitej u nas! Level 50 veteran rank 3, to se ti asi moc spat nepovedlo, ze?

A guild chat bez nesmyslu? Uff tak to asi mame problem :).
I shall be telling this with a sigh
Somewhere ages and ages hence:
Two roads diverged in a wood, and I,
I took the one less traveled by,
And that has made all the difference
Haf
Administrátor

Příspěvekod Kraen » úterý 08 duben, 2014 13:27

Závodili jsme o cz/sk first. ((:

A prohrál jsem o celých 7 minut. Existují tedy ještě větší šílenci, než já. Konkrétně jeden! Měl jsem asi méně chodit na záchod. :P
Kraen

Zpět na Žádosti o přijetí