Přihláška- SWTOR

Přihláška- SWTOR

Příspěvekod Saracern » neděle 12 leden, 2014 15:20

Něco o mně: Jmenuji se Ondra a jsem z Brna kde také studuji. Jinak rád čtu dobré knihy (převážně fantasy), věnuji se šermu (konkrétně dřevěnému) a dlouhou dobu jsem hrál DrD.
Věk: 18

Jméno hlavní postavy: Saracern
Class: Scoundrel (lěčitel)
Level: 49

Máte nějaké alty ?: nemám (zatím)

Příběh: Narodil jsem se na přepravní lodi (konkrétně v bedně A24) směřující na Coruscant (datum narození BTA 23). Zde matka pracovala jako služka senátora a já byl ve škole. Vždy jsem měl nadaná na techniku a také jsem se tomu věnoval. V 19. jsem byl na své první (mimochodem také poslední) přednášce o historii, kde mě zaujalo kolik artefaktů nedozírné hodnota je u soukromích sběratelů. Poté jsem pokračoval ve studiju bezpečnostních technologií. Vše se změnilo po Coruscanské dohodě. Matka při vpádu Sithů zemřela a já skončil se studiem. Dostal jsem se ke skupině vlastenců, kteří se chtěli pomstít tím, že kriminálníky, kteří Sitskému útoku napomáhali, a to tak, že ukradneme jeho pašerácké lodě. To se povedlo, ale tento ,,obchodník" nás nahlásil úřadům jako zloděje a úřady mu uvěřily a na nás všechny je od té doby veden zatykač. Některé chytli a ti poté byli odsouzeni za ,,oslabení ekonomiky v časech krize", ale mě nechytli a nakonec jsem se s onou lodí začal cestovat po galaxii a zabívat se těmi problémy, kterými se Republika kvůli regulím zabývat nemůže.
Kapitán Saracern

Co čekáte od gildy Vesper Umbris? Pohodovej kolektiv lidí se smyslem pro RP
( a možná přezkoumaní mého případu)

Předem děkuji za vyřízení žádosti a těším se na další spolupráci.
Saracern

Zpět na Žádosti o přijetí