Kotyz

Kotyz

Příspěvekod caryfuk » neděle 16 srpen, 2015 15:34

Ahoj... Mé jméno je Martin. Jsem pracující osoba (tzn. že většinou nehraji ve všední dny do 18:00), která se rozhodla pustit se do RP na serveru Progenitor. Mám zde pár postav za temnou stranu síly, ale chybí mi tam česká komunita. Proto jsem se rozhodl vytvořit novou postavu Kotyz

Věk: 27

Jméno hlavní postavy: Kotyz
Class: Jedi Guardian
Level: 16

Alty:
Ramia (Inqui - 55 lvl)
Zlosynus (Jugg - 55 lvl)

Kotyz nemá žádný zvláštní původ. Zcela ordinérní dcera farmářů ze zapadlé agrární planety ve vnějších prstencích na kterou náhodou narazil vandrující mistr jedi. Svou moc zatím používala jen na urychlení růstu tarquanských brambor, takže její rodina měla dvojnásobné výnosy oproti běžnému výnosu ostatních farem. To samozřejmě přilákalo pozornost potulného mistra jedi, který znaven dlouhou poutí po vnějších prstencích nalezl na Tarquanu útočiště. Brzy poznal, že Kotyz má jistý potenciál v síle a rozhodl se jí nabídnout službu v řádu Jedi. Kotyz nejprve váhala a ani její rodiče, kterým schopnosti jejich dcery přinášeli značný zisk z celé situace nebyli dvakrát nadšení. Nakonec se chamtivý papá rozhodl, že mistra jediho vyžene vidlemi:
"Koukej mazat, kde nechal tesař díru!" osopil se prudce na ctěného mistra. Jedi aniž by hnul brvou se jen soucitně usmál. Rozlícený sedlák proti němu napřáhl své vibro-vidle a rozhodl se svou výhružku zdůraznit útokem na mistrovy játra, o kterých věřil, že jsou slabinou každého mistra jedi (těžko říct proč tomu věřil). Nicméně mistr jedi nelenil a pomocí svého světelného meče připravil hamižného farmáře o pracovní nástroj, který se, nyní ve třech kusech, válel na zemi. Po tomto incidentu Kotyz usoudila, že rodičům nezáleží až tak na blahu dcery jako na tučných ziscích a uvolila se vstoupit do řádu Jedi, po výcviku na Tythonu získala titul rytíře a nyní doufá, že svou moc bude moci použít proti padouchům, kteří se budou snažit rovnováhu síly ohrozit. Její oblíbeným motem při konfrontaci bídáků je: "Sklidím tě jak tarquanskou bramboru".

Od guildy Vesper Umbris očekávám zpříjemnění společného herního času. Člověk si vystačí s vlastní fantazií, ale dvě, tři a více představivostí znamená mnohem více zábavy.
caryfuk

Re: Kotyz

Příspěvekod Azean » neděle 16 srpen, 2015 17:37

Ahoj, napíšu ti až tě uvidím online a promluvíme si. Rádi tě u nás přivítáme.
Obrázek
"Vesper Umbris LF 1 DPS for Heart of Fear, link Marmot or no invite"
Azean
Administrátor

Zpět na Žádosti o přijetí